Door mij gevolgde opleidingen

Les van een gepassioneerd en gediplomeerd kynologisch instructeur/gedragsdeskundige met ruime ervaring; dat maakt het verschil!
Helaas mag iedereen zich in dit 'vrije' beroep instructeur/trainer noemen ook al hebben ze geen gedegen opleiding gevolgd.
Of blijven trainers 'hangen' in de verouderde lesmethodes die uitgaan van correctie, onderdrukking en/of dwang met zelfs lijfstraf of het gebruik van nare 'hulpmiddelen' die een hond moeten dwingen te gehoorzamen. Dit is zo jammer omdat het zo anders en veel beter kan.
Een pup is slechts korte tijd pup is en juist die periode is zo belangrijk voor de rest van zijn/haar leven en de relatie tussen jullie. Dus is het belangrijk dat je kiest voor een goede hondenschool met gediplomeerde instructeurs die regelmatig bijscholen en zich blijven verdiepen in wetenswaardigheden en nieuwe methodes.
'Creativiteit en humor tijdens de cursus is belangrijk. De lessen leuk en spannend houden zodat baas en hond zich niet vervelen. Nieuwe dingen uitproberen, die de samenwerking en de relatie tussen baas en hond versterken. Geen standaard oefeningen maar passend bij jou en jouw hond. Trainen met een gezonde dosis humor, discipline en creativiteit geeft snel resultaat.' Helaas, of juist prettig... we bieden je huiswerk via de site, dus oefenen helpt richting resultaat.
Behaalde diploma's:
Kynologisch Instructeur - Martin Gaus Academy
Kynologisch gedrag deskundige - Martin Gaus Academy
Het vakbekwaam testen van honden - Martin Gaus Academy
Ethologie Hond - Barneveld
Begeleiding probleemgedrag bij honden - Barneveld
Gevolgde seminars en cursussen en literatuur;
Ken Ramirez (USA) - Animal Behavior and Training
Jan Fennel - luisteren naar honden
Turid Rugaas - Calming Signals
Pierewiet - Hond versus Wolf
Judith Lissenberg - Creatief lesgeven voor instructeurs
Monique Bladder - Workshop BAT reactieve honden
BAT - wandelingen voor reactieve honden
Geert de Bolster Academy - Omgaan met probleemgedrag
Jos Oosting (Texel) - begeleiding bij uitvallen tijdens wandeling
Praktijkspeuren / mantrailing
DogPlaza is ook bekend door aandacht van de media:
* Radio Oost interview Jan Medendorp
* TV Oost 'Koken voor jouw hond' / Hulphonden actie
* SBS6 (hond en thuiszorg)
* Dolf Jansen (Vara)
* Dagblad Tubantia (div. artikelen)
* Huis-Aan-Huis (div. artikelen)
* Magazine voor honden (artikel anti- prikband)
* Vuurwerkangst bij honden
Mijn werkhistorie is ruim 40 jaar in de gastvrijheid branche waar ik de laatste jaren op de afdeling Human Resource heb gewerkt voor meerdere hotels in binnen- en buitenland. Eerder in de functies sales & marketing manager, directie secretaresse, personal assistent directie, en manager reserveringen. Dus enige kennis in een goede omgang met mensen ontbreekt niet.
Je bent van harte welkom om persoonlijk kennis te maken.